Duży dom, duża działka, rezerwat przyrody.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 600 000 PLN , Pow. 347 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
347 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Kobyłka Grabicz
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
565678
Powierzchnia działki:
2 460 m2
Cena za m2:
4 611 PLN
Duża działka, funkcjonalny i przestronny dom z dostępem do wszystkich mediów miejskich.
To jest nieruchomość dla osób, które chcą mieć wokół siebie zaaranżowaną przestrzeń według własnych wymagań, zarówno ogród jak i wnętrza mieszkalne i gospodarcze.
Działka (2460 m2, prostokąt ok. 40 x 62 m) jest niezadrzewiona i można ja zagospodarować według własnych oczekiwań - "uszyć ogród na miarę". W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zalesione działki oraz las z rezerwatem przyrody Grabicz. 
Dom jest przestronny i funkcjonalny. Duży salon (60 m2) otwarta i widna kuchnia z jadalnią (23 m2), ponadto spiżarnia, garderoba, łazienka, gabinet, bawialnia, pomieszczenie techniczne i duży 3 stanowiskowy garaż (60 m2). Na piętrze znajduje się sypialnia główna z garderobą i łazienką oraz 3 sypialnie z łazienką i pralnią.

Dom jest w stanie surowym, został zbudowany na płycie fundamentowej zaizolowanej polistyrenem ekstrudowanym (tzw. XPS-em) o grubości 20 cm, ułożonym w dwóch warstwach. Konstrukcja żelbetowa, ściany zewnętrzne z pustaka szczelinowego (porotherm 25 cm). Konstrukcja dachu: pełne deskowanie, papa. Wykonano odwodnienie budynku.
Wizualizacje są propozycją tego jak finalnie może prezentować się dom, ale ostateczny wygląd to już decyzja nowego właściciela.

Po zapoznaniu się z załączonymi materiałami zapraszam na prezentację nieruchomości, aby naocznie ocenić jej potencjał.
Służymy bezpłatną pomocą doradcy finansowego w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Nieprawidłowy adres E-mail